Genel

Projelendirme

projelendirme

Yangın güvenlik sistemleri yerel kanun ve yönetmelikler ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun şekilde tasarlanmalı ve uygulanmalıdır. Bu sistemlerin tasarım aşamasında ilgili standartlar ve ürün özelliklerine göre gerekli mühendislik hesapları yapılarak doğru bir şekilde projelendirilmesi olası bir yangın durumunda sistemlerin verimli ve etkin bir şekilde çalışabilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Projelendirilen sistemlerin saha koşullarına göre dizayn edilmesi ve uygulama sırasında ortaya çıkabilecek olası değişikliklerin takip edilerek, gerekli revizyonlarının yapılması gerekir. Bu şekilde, bir yangın durumunda çevrede bulunan kişilerin ve itfaiyenin mevcut yangın güvenlik sistemlerinin yerleşimi hakkında doğru bilgilere ulaşması sağlanacaktır. Ayrıca, proje uygulaması sonrası ilerleyen zamanlarda yapılacak olan sistem değişiklikleri, eklemeler veya arıza müdehaleleri gibi durumlarda uygulayıcılara kolaylık sağlanmış olacaktır.

Çalışanlarınızın ve işletmenizin güvenliğini sağlamak için yangın güvenlik sistemleri sektöründe sizlere güven veriyoruz. Özellikle akıllı binalar olarak adlandırılan Oteller, AVM’ler, Plazalar, Hava Limanları, Hastaneler, Bankalar, eğitim tesisleri, endüstriyel tesislerde yangın alarmı, yangından korunma ve güvenlik sistemleri konusunda tecrübe ve bilgilerimizle hizmetimize hizmet katmaktayız. Yangın güvenlik planlama işlerini tecrübeli kadromuz ile yapabilirsiniz. Bu alanlarda güvenlik sertifikalarına sahip ürünlerin satışıyla birlikte en kaliteli hizmeti sunmaya ve deneyimlerimizi paylaşmaya devam ediyoruz.

Uzman personellerimiz tarafından firmanızın tüm değerlendirilmeleri yapılıp, aşağıda belirtilen tüm başlıklar için Yangın mühendisliği hizmeti verilmektedir.

  • Yapılması öngörülen yangın güvenlik sistemlerinin seçimi,
  • Yangın güvenlik sistemlerinin kullanımı,
  • Yangına karşı genel önlemlerin tespit edilmesi,

konularında uzman mühendis kadromuzla, uluslararası standartlarda hesap ve tasarım yazılımları desteğiyle, yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirmekteyiz.