Genel

Flame Blocker

FLAMBLOCKER® ATEŞIN 3 TEMEL ÖGESI ILE MÜCADELE ETMEKTEDIR: ISI – OKSIJEN – YAKIT
Hızlı soğutma etkisi :
Sıvı damlacıkları, yanmakta olan Malzemeden gelen ısıyı hızlı bir şekilde soğurarak yanmakta olan malzemeyi soğutur, inert bir buhara dönüştürerek buharlaştırır.

İnert buhar:
Serbest yanan radikalleri ve toksik gazları Fire Delete İnert buharı ile bağlar ve bu sayede alanda herhangi bir insan bulunması durumda, sorunsuz bir şekilde solunum yapabilmeleri sağlanır. Bu sayede, özellikle önlemi bir etki sağlar operatör dostu bir ortam oluşturulur.

Adiyabatik soğutma süreci:
Fire Delete sıvı maddesinin buharlaşması sayesinde havayı soğutan ve ısınmış havayı yanan malzemelerden uzaklaştıran benzersiz bir etki süreci sergilenmektedir.

Sabunlaşma- köpükleşme süreci:
Fire Delete sıvı maddesi, yanmakta olan bir yakıtın yüzeyinde yeniden ateşlenmeyi engelleyen ince bir koruyucu katman oluşturan güçlü ve kontrollü kimyasal VE mekanik süreçlere sahiptir.

Hayat kurtama ve geleneksel söndürme çözümlerine kıyasla hasar ve temizlik etkilerini azaltma misyonumuzu gerçekleştirmek için yeni nesil yeşil yangın Söndürücüler üretiyor ve dağıtımı yapıyoruz. 30 yıllık deneyim ve gelişimin bir ürünü olan sıvı çözümümüzün piyasadaki en etkili söndürme maddelerinden biri olduğunu kanıtladık.